Θα τιμήσουν με την παρουσία της η Υπουργός Τουρισμού κα Όλγα Κεφαλογιάννη, ο Γενικός Γραμματέας ΕΟΤ κ. Δημήτρης Φραγκάκης, Πρόεδροι Ενώσεων και κλαδικών, επαγγελματικών, τοπικών κ.ά. φορέων, συνεργάτες και φίλοι.
53η Ετήσια Γενική Συνέλευση ΕΞΑΑΑ – Πρόσκληση
0
δημοφιλή
Παγκόσμιο πρόβλημα στα συστήματα Πληροφορικής
Ενας μεγάλος αριθμός επιχειρήσεων και ιδρυμάτων από όλον τον κόσμο - συμπεριλαμβανομένων νοσοκομείων, μεγάλων τραπεζών, μέσων ενημέρωσης και αεροπορικών εταιρειών - έχουν αναφέρει μαζική...
Αποχώρηση του Δημήτρη Φραγκάκη από ΓΓ του ΕΟΤ
Ακολουθεί η επιστολή του κ. Δημήτρη Φραγκάκη σχετικά με την αποχώρησή του από την θέση του Γενικού Γραμματέα του ΕΟΤ:
"Αγαπητοί φίλοι,
Σήμερα κλείνει ένας μεγάλος...
Επιστολή στον Πρόεδρο της Βουλής για την άγονη γραμμή Ιωάννινα-Ηράκλειο
H Ένωση Ξενοδόχων Νομού Ιωαννίνων απέστειλε επιστολή στον Πρόεδρο της Βουλής και βουλευτή Ιωαννίνων κ. Κωνσταντίνο Τασούλα ζητώντας τη συμβολή του για την επαναπροκήρυξη...